fbpx
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Tarantino: Na dřeň v Hóčo Póčo

Tarantino: Na dřeň v Hóčo Póčo

15/10/2022 | 7:30 PM 9:00 PM

Improvizační skupina Nepřipravení předvede před očima diváků nový příběh plný intrik, násilí a humoru na základě diváckého zadání. Nikdo neví, o čem se bude hrát. Na plakátech nicméně stojí, že po představení zůstane jeviště nasáklé krví. 

“Po úspěšné Severské krimi přinášíme do divadla Horní Počernice další lahůdku! S námi ožije fenomén “Tarantino”! Stejně jako je každý nový film Quentina Tarantina inspirovaný jeho vlastním vesmírem, my se necháme inspirovat diváky, kteří společně s námi zažijí nezapomenutelný divadelní večer s originálním improvizovaným příběhem.”

Jarda Fabián, principál
Tarantino: Na dřeň v Hóčo Póčo
Jarda

Kdo by neznal příběhy z podsvětí

Co můžete očekávat od filmových scénářů Quentina Tarantina? Úplně všechno. Reservoir Dogs, Pulp Fiction nebo Kill Bill jsou mistrovská díla současné kinematografie. Odtažitost od reality a lehkovážný přístup k vážným tématům se efektivně mísí s náhlými zvraty a nečekanými konci a vše je zaléváno hektolitry krve, která se objeví v těch nejméně očekávaných chvílích. Tarantino je samostatný žánr uznávaný kritiky i veřejností, který zanechává jedinečný otisk v historii kinematografie. Podobně improvizační skupina Nepřipravení zanechá jedinečný otisk v historii představení na prknech, která znamenají svět v Horních Počernicích a vy budete u toho!

Jsme zodpovědně Nepřipravení.

Co nemůže chybět?

Před vašimi zraky ožijí lidé toužící po krvavé pomstě za znásilnění a vraždy. Dobří lidé, kteří ukradli peníze od velkého zločineckého zvířete. Možná i loupež nebo nějaký jiný zločin, který se zvrtne. Několik příběhů se totiž na jevišti průběžně prolíná a nikdo do poslední chvíle netuší, zda přežije. Těšte se na improvizovaný příběh inspirovaný Tarantinem a vším, co na jeho brakem říznutém stylu tolik milujete a zároveň nenávidíte.

Sadistický zabiják, drobný zlodějíček, zločinecký boss, policista v utajení, gangster s jistými morálními zásadami, drogový dealer, nájemný vrah, násilnický teenager a podobné postavy lze zaznamenat během 90 minut představení a mnohem víc.

QT varování

“Během představení se mohou objevit násilné kriminální, akční, dramatické a nevkusné westernové scény s vtipnými dialogy, odkazy na populární kulturu, nelineárním dějem a překvapivými zvraty. Často jsou vnímány jako kontroverzní kvůli obrovskému množství krve a násilí či vulgarismům.”

Monika Mondieu Nevolová, umělecká šéfová
Tarantino: Na dřeň v Hóčo Póčo
Monika

Hrají:

Tarantino: Na dřeň v Hóčo Póčo

Nepřipravení: Jaroslav Fabián | Monika Nevolová | Gabriela Poláková | Martin Bella | Marian Mihaľo | Petra Jelínková

Hosté: Roman Manda, Františka Fialková, Martin Borák, Michal Sagula

Světlo, zvuk a střih: Lenka Sadvarová

vstupné dle umístění sedadel v divadle

Divadlo Horní Počernice

Votuzská 379/11
Praha 9 – Horní Počernice, Praha 193 00 Česká republika
+ Google Mapa
View Místo konání Website

Nepřipravení z. s.

+420773123467

View Pořadatel Website