fbpx

Repertoár

Zodpovědně nepřipravení

To, že jsme zodpovědně nepřipravení neznamená, že pro co nejlepší výsledek na pódiu neděláme vůbec nic. Trénujeme pravidelně různé formy představení, z kterých skládáme vlastní repertoár a bavíme naší fanouškovskou základnu, které jsme neskonale vděční. Máte-li rádi zábavu v krátkých scénách na zadání diváků, navštivte naši improshow, pro kterou hledáme převážně barová prostředí s obsluhou a nějakým tím dobrým drinkem. Klasické improvizační celovečerní divadelní představení situujeme do divadel po celé republice na vlastní pěst i na pozvání. No a po zbytek našeho volného času se věnujeme zaplňování menších pódií v rámci dvojice Duoodulo a nepohrdneme ani výzvou jiné improvizační skupiny či stand-up komiků k improzápasu v improringu se sportovní atmosférou.

Improvizační show

Tématická improvizační show pro menší okruh diváků konaná zejména za účelem zábavy z nečekaných situací na pódiu, jsou složená z řady improvizačních kategorií. V našem pojetí nechybí improvizační zpěv, rap nebo hudební kulisa. Zažijte moderované pásmo plného improvizovaných scén tzv. krátkých kategorií (short-forem) hraných podle daných pravidel. Například: příběh po slovech, dabing, doktor všechnovím, abeceda,…

Brzy nás uvidíte

Nahoru ↑

Divadelní představení

V našem repertoáru najdete i celovečerní improvizované hry, tzv. long-formy. Hráči přímo před zraky publika, které celé představení ovlivňuje inspirativními slovy či jinak zvolenou formou rozehrávají celovečerní divadelní představení. Nic není předem známo, příběh roste a padá před zraky diváků. Možná přijde i pointa. 🙂 Trénujeme různé druhy delších forem, mezi vybrané patří Motel, 4 pokoje, Tarantino, Severská krimi, Nemocniční seriál, a další. Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít jedinečné představení, které se již nikdy neopakuje ve stejné podobě. Chcete, abychom přijeli k vám?

Brzy nás uvidíte

Nahoru ↑

Improring – nový formát improvizačního zápasu

Co se stane, když Nepřipravení vyzvou hosty na zábavný souboj do ringu? Jisté je jedno, krev nepoteče, potit se ale možná budeme a a slzy v očích se také dostaví, ale od smíchu. A jediný úraz, který vám hrozí je potrhaná bránice!

Kdo to celé řídí? Neúprosný, živelný, poťouchlý principál Jarda Fabián. Ten připraví koktejl improvizačních disciplín, které budou drsnější než Rockyho pěst. A kdo rozhodne o výsledku? No vy, diváci! Takže přijďte fandit a rozhodnout o tom, na jaká témata se bude hrát a kdo se vám bude líp zamlouvat!

#DuoOdulo – dva velcí hráči na pódiu

Dva přátelé, blázni, improvizátoři a vypravěči používají vaše témata a náměty k inspiraci pásma, které všem osvěží, jak zajímavé a spletité jsou vztahové uličky života ženy a muže. DUOODULO zaplní jeviště libovolného rozměru pouze ve dvou a neztratí se navzájem. Rádi přijedeme s tímto vystoupením k vám na pozvání.

Repertoár
impro@nepripraveni.cz

Brzy nás uvidíte

Motel

Tři různé improvizované příběhy, které se dějí shodou okolností v jednom motelovém pokoji. Hráči mezi jednotlivými částmi posouvají příběh samostatnými monology. Hraje 6 hráčů, vždy dva do každého příběhu. Co mají společného? Doufejme, že se to dozvíme na konci celé hry.

Repertoár

Nahoru ↑