fbpx

Na pozvání

S radostí vám dovezeme naše představení na pozvání do vašeho města, obce či kulturního svatostánku. Je z čeho vybírat a máme bohaté zkušenosti se zajištěním programu doprovodnou formou, ale rádi zazáříme i jako hlavní bod vašeho programu formou ucelených představení.

Je z čeho vybírat

  • Tématická improshow – zažijete moderované pásmo plného improvizovaných scén tzv. krátkých kategorií (short-forem) hraných podle daných pravidel. Například: příběh po slovech, A-B-C dabing, doktor všechnovím, výmluvy ve škole,… Reagujeme na podněty z publika, se kterým jsme v kontaktu a humor vzniká zlehka od jemných náznaků, až po výbuchy a salvy smíchu z publika. V našem pojetí nechybí improvizační zpěv, rap nebo hudební kulisa.
  • Improring – původní formát hraného improvizačního zápasu ve formě battlu dvou soutěžících skupin v boxerském ringu pod kontrolou škodolibého moderátora, jehož jediný cíl je udělat soutěžícím ze života peklo a pobavit publikum.
  • Divadelní představení – kromě původní formy Severská krimi vaše diváky rádi potěšíme i původní verzí improvizovaného příběhu inspirovaného příběhy Q. Tarantina či seriály z nemocničního prostředí v naší longformě Nemocnice. Pokud budete mít zájem, střihneme si celovečerní představení příběhu sebraného z originálního vyprávění z řad publika a přehrajeme jej v několika časových dimenzích a rovinách. Forem a výzev je hodně, jde jen o to najít společný termín a chuť.

Ready, Steady, Show!

https://www.facebook.com/nepripraveni
duo

Kontaktujte nás

Není nad osobní rozhovor či telefonát. Nebojte se, my nekoušeme, ale pokud preferujete písemný styk, jsme tu pro vás na impro@nepripraveni.cz