fbpx

Firemní akce

Improvizační vystoupení na klíč

Odehrajeme živé vystoupení šité na míru, které bude významně ovlivněno přímo na místě, na přání diváků / vašich zaměstnanců či obchodních partnerů. Obvykle vystupujeme v pásmu několika kategorií (improvizační krátké formy, stand-up, hudební doprovod) a žádáme diváky o spolupráci, inspiraci a zapojení. Lze však zvolit i divadelní představení z našeho repertoáru a odehrát jeho jedinečnou verzi pro vaše hosty.

Jak probíhá dohoda?

Při přípravném rozhovoru před vystoupením načerpáme vaše přání, typické hlášky a řešené situace a diváci se pobaví i tím, že budou určité situace zdánlivě připomínat jejich každodenní realitu. Na základě zjištěných informací, technických možností místa a preferencí termínů vám zpracujeme nabídku.

Moderování akcí

Nabízíme moderování akcí (možné doplnit prvky improvizovaného divadla nebo Stand-up Comedy) Nabízíme moderování akcí na klíč s prvky improvizovaného vystoupení, s respektem k atmosféře celého setkání, ať už jde o konferenci nebo podnikatelská setkání. Umíme být freecoolin i serióznost sama. Pokud poptáváte moderování akce, jsme připraveni se s vámi sejít a vše domluvit na základě vašich preferencí. Jarda s Monikou impro@nepripraveni.cz

Improvizační teambuilding

Firemní teambuilding nemusí být jen soutěž, která mnohdy rozděluje. Připravíme vám teambuilding, který  postupně odbourá bloky v komunikaci a vytvoří prostředí týmového bezpečí. Odvezete si nejen zážitky, ale i principy fungování v týmu do budoucna.

Pro jaké účely je improvizační teambuilding určen?

  • Využít skrytý potenciál zaměstnanců.
  • Objevit v sobě hravé a kreativní jedince.
  • Procvičit umění komunikace a naladění týmu.
  • Chcete-li vidět představení, jehož budete sami aktivní součástí.

Díky podpoře menších skupin tandemem lektorů je dosaženo efektu “Vaše firma se baví sama”. Záleží jen na přání, které vyladíme při osobní schůzce, zda se během dne budou vaši zaměstnanci bavit formou kolektivních her, večer si jen opečou buřta nebo shlédnou zábavné pásmo story tellingových vystoupení, improvizační show od trénovaných hráčů nebo budou chtít být sami jeho součástí.

Výhodou je, že s programem dojedeme ve smluvený termín na místo vaší akce i s potřebným vybavením (ozvučovací technika, kostýmy, připravený hudební doprovod). V případě požadavku zajistíme vhodné místo konání dle požadavků zadavatele na klíč. Máme možnost zajistit i vlastní prostory s ubytovací kapacitou 15 osob na Vysočině (sauna, bazének, ohniště, gril, divadelní pódium v malebné zahradě….

V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat

Firemní akce

Ready, Steady, Show!

https://www.facebook.com/nepripraveni
duo

Kontaktujte nás

Není nad osobní rozhovor či telefonát. Nebojte se, my nekoušeme, ale pokud preferujete písemný styk, jsme tu pro vás na impro@nepripraveni.cz