fbpx
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Nepřipravení v ringu CZ:SK

25/09/2022 | 6:00 PM 8:00 PM

Nepřipravení v ringu CZ:SK

Poprvé v Havlíčkově Brodě, poprvé v Kavárně ve vile! Dvě CZ a SK skupiny improvizátorů se utkají formou komediálního zápasu mezi lany improringu s atmosférou sportovního utkání. Buďte jako fanoušci svědky vtipných situací, které vzniknou přímo před vámi na základě vašich témat a rozhodněte, kdo vyhraje!

Nepřipravení v ringu CZ:SK

Kdy? 25. září 2022 v 18:00
Kde? Ve stanu Kavárna Ve vile, Masarykova 2190, Havlíčkův Brod

Česko vs Slovensko

Tentokrát jsme vyzvali slovenské kolegy improvizátory a tak Češi a Slováci poměří svoje síly za jediným účelem: dobře vás pobavit! Moderovat a přísně rozhodovat bude Jaroslav Fabián.

V čem se liší IMPRORING od sportovního zápasu?

Jisté je jedno, krev nepoteče, potit se ale možná budeme a slzy v očích se také dostaví, ale od smíchu. A jediný úraz, který vám hrozí je potrhaná bránice! Kdo to celé řídí? Neúprosný, živelný, poťouchlý principál Jarda Fabián. Ten připraví koktejl improvizačních disciplín, které budou drsnější než Rockyho pěst. A kdo rozhodne o výsledku? No vy, diváci! Takže přijďte fandit a rozhodnout o tom, na jaká témata se bude hrát a kdo vás bude víc bavit!

Zajistěte si místo u improringu

Rezervujte si místo u improringu ve stanu v zahradě Kavárny ve vile. Pošlete žádost o rezervaci místa na impro@nepripraveni.cz nebo zavolejte Monice na 777 588 395. Ať víme, že se na vás můžeme těšit!

130Kč Dobrovolný příspěvek při vstupu do kasičky.

Monika Nevolová

+420 777 588 395

View Pořadatel Website

Kavárna ve vile

Masarykova 2190
Havlíčkův Brod, Jiřina Ramaekersová 580 01 Česká republika
+ Google Mapa
776 805 234
View Místo konání Website