fbpx

Jana

Původní skupina Nepřipravení byla založena v roce 2018 třemi kamarády improvizátory, kteří se spolu pravidelně věnovali trénování a rozvoji improvizačních dovedností. Vývojem událostí došlo k rozpuštění původní sestavy a záměru a založení samostatného spolku, který znáte dnes a primárně se věnuje rozvoji vlastních improvizačních forem, veřejnému vystupování a rozvoji svých členů v dovednostech divadelní improvizace.

Jsme rádi, že naše vztahy s Janou zůstávají i nadále kamarádsky a improvizačně naladěné a rádi občas společně vystupujeme v triu nebo s hosty pod nostalgickou odbočkou značky Nepřipravení Founders, abychom si připomenuli, naše společné začátky.

Jméno hráče: Jana Brabcová
(spoluzakladatelka původní skupiny, není členkou spolku Nepřipravení z. s.)

Civilní profese: lektorka a trenérka osobního rozvoje, certifikovaná koučka, lektorka aplikované improvizace, obchodnice

Divadelní improvizace: s pauzou na porod od roku 2015 

Proč impro? Impro je pro mě životní postoj, způsob toho, jak se velmi rychle dostat do sebe, do své pravdy a podstaty, do svých rolí, které hrajeme, a zvolit si, jak je budeme hrát. Velké teď a tady. Hra. Závislost. Život.

Nejoblíbenější princip: „Chyba je jen možnost, kterou jsme nevymysleli“ a „Vezmi pocit do hry”

Tajem: V žilách mi koluje „horká krev“, jako dračí královna Schmukeesee umím chodit po ohni lépe než vařit kafe, pracuju s energiemi, vystudovala jsem vysokou školu, protože nemám dokončenou základní, ráda dojímám lidi, věřím v zázraky, konce i nové začátky