fbpx
Načítám Akce

« Všechny Akce

VÁNOČNÍ IMPROSHOW skupiny NEPŘIPRAVENÍ

VÁNOČNÍ IMPROSHOW skupiny NEPŘIPRAVENÍ

3 prosince | 6:30 PM 8:30 PM

A je to tady. Taková docela nepřipravená vánoční besídka! Pojďte se naladit na Vánoce a užít si show, která se nikdy nebude opakovat. Rozbalte to s námi dřív, než si rozbalíte své vánoční dárky!

Nebaví vás Vánoční šílenství? Nevadí, společně se tomu vysmějeme!

Baví vás Vánoční atmosféra? Bezva, dáte si svařáka, punč, a my se vás pokusíme vánočně dojmout, že budete tát jako sněhové vločky!

Chcete konečně pod stromečkem najít to, po čem dlouho toužíte? Tady se vám to splní!

Přestaňte nakupovat dárky, usedněte v kavárně činoherního divadla a pojďte si s námi užít kouzlo divadelní improvizace nejen na téma Vánoce.

Pojďte si přát, a my vám budeme hrát!

Kdy: 3. 12. 2023 od 18:30

Kde: Kavárna činoherního klubu,https://cinoherniklub.cz/kavarna/

Ve Smečkách 26, 110 00 Praha 1

  • Délka představení 120 min (s přestávkou)
  • Do kavárny můžete dorazit již od 17:00, usadit se, dát si něco dobrého nebo začít dobrým vánočním drinkem
  • V kavárně je maximálně  40 míst k sezení, udělejte si tedy prosím raději rezervaci míst na telefonním čísle 777 588 395 (Monika) nebo na mailu monika.nevolova@gmail.com

Vstupné:

Doporučené dobrovolné vstupné do klobouku je 150,- Kč (na místě)

Hrají: Monika Nevolová, Gabriela Poláková, Petra Jelínková, Adéla Sauerová, Marian Mihalo

Více o skupině Nepřipravení: www.nepripraveni.cz

Co je improshow?

Vezmete partu improvizátorů, postavíte je na podium, a kolem posadíte diváky, kteří mají rádi, když jsou tak trochu součástí představení a rádi se baví. Diváci si dají drink a hráči vybírají takzvané hry či kategorie, které se budou hrát (například: báseň, žánrová vyprávěná, telenovela, dabing, tam a zpět v čase a další hry…atd.). Z publika pak padají na jednotlivé hry náměty, indicie, inspirace v podobě náhodných slov, vět, nebo určení prostředí. Na zvolené téma pak hráči sehrají improvizovanou scénu v rámci určené disciplíny. Vše vzniká tady a teď, nic nemá připravený scénář. Je to magie okamžiku. Někdy se může stát, že ti odvážnější diváci se mohou stát součástí scény, účast je ovšem vždy dobrovolná. Cíl improshow je zřejmý: všichni se necháváme překvapovat vznikajícími situacemi, hráči reagují na sebe a na publikum a publikum na ně (ideálně smíchem, dojetím, překvapením, nadšením z vznikajícího příběhu). A ideálně je to zábava pro všechny zúčastněné včetně obsluhy na baru.

Nepřipravení z. s.

+420773123467

View Pořadatel Website