fbpx
Načítám Akce

« Všechny Akce

Nepřipravení v improringu

Nepřipravení v improringu
Nepřipravení v improringu

17 června | 2:00 PM 11:30 PM

Tentokrát show proběhne ve formě improvizačního utkání v ringu, spolu a přitom proti sobě, útok ne na nože, ale na své a vaše bránice s poťouchlým principálem v hlavní roli! Co nám zadáte, to v našich scénách nebo písních budete mít! A třeba se s námi ocitnete i na podiu:).

Hrát pro vás budou: Jaroslav Fabián, Monika Nevolová, Petra Jelínková, Gabriela Poláková, Marian Mihalo, Martin Bella, Adéla Melenová, Adéla Sauerová, Daniel Čech… a hosté:)

V čem se liší IMPRORING od sportovního zápasu?

Jisté je jedno, krev nepoteče, potit se ale možná budeme a slzy v očích se také dostaví, ale od smíchu. A jediný úraz, který vám hrozí je potrhaná bránice! Kdo to celé řídí? Neúprosný, živelný, poťouchlý principál Jarda Fabián. Ten připraví koktejl improvizačních disciplín, které budou drsnější než Rockyho pěst. A kdo rozhodne o výsledku? No vy, diváci! Takže přijďte fandit a rozhodnout o tom, na jaká témata se bude hrát a kdo vás bude víc bavit!

Nepřipravení v improringu

Kdy? 17. června 2023 od 14:00
Kde? V zahradě rekreačního domu Květnov 53, Havlíčkův Brod

Zajistěte si místo u improringu

Představení je součástí Květnov festu, kde vystoupí standup komici v čele s matadorem Danielem Čechem, skvělý hudebník a komik Vojtaano s kytarou (znáte z TV), Lipský ochotnický soubor (L.O.S.) s divadelní komedií Manžel napůl, improvizační skupina Nepřipravení s improvizačním zápasem.

370Kč Vstupenka na celý festival zábavy v Květnově

Monika Nevolová

+420 777 588 395

View Pořadatel Website

Květnov

Květnov 53
Květnov u Havlíčkova Brodu (Vysočina), Česká republika
+ Google Mapa
+420 777 588 395
View Místo konání Website