fbpx
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Letní Polná improshow

19/06/2022 | 5:30 PM

Letní Polná improshow

Přežili jste jarní alergie a únavu? Máte chuť společně roztočit léto na plné obrátky? Zažili jste na letní dovolené nějaký trapas? Kolik letních lásek si vybavíte, když se řekne Polná?

To vše a mnohem více bude inspirací pro naši a tím pádem vaši neopakovatelnou show.

Konečně i na Vysočině se rozjíždí koncept oblíbených improvizačních show! Konečně i v Polné mohou diváci zažít, jaké to je, když představení a scény vznikají bez původní přípravy, jen na základě diváckých nápadů, návrhů, indicií a témat. Přijďte vyzkoušet bystrost a pohotovost hlav improvizační skupiny Nepřipravení a prověřit, co vydrží vaše bránice.

Kdy: 19.6. 2022 | 17:30

Kde: Měšťanský pivovar Polná, Viktorinova 130, 588 13

Hrají: Monika Nevolová | Jaroslav Fabián | Marian Mihalo | Gabriela Poláková | Petra Jelínková

Chceš víc informací či rezervaci?

Co byste měli vědět?

Improvizační show je tématické představení za účelem zábavy, radosti z nečekaných situací na pódiu, složené z řady improvizačních kategorií a scén. Oproti klasickému divadlu my nepřicházíme s naučenými texty, ale hrajeme podle vás a pro vás. Ale nebojte, žádnému divákovi nikdy nebude ublíženo, vy si popíjíte drink a diktujete návrhy a my se na scéně můžeme přetrhnout, a čím víc to baví vás, tím víc to baví nás.

Možná se vám líbí formáty jako je Partička nebo výtečný britský koncept Whose Line is it anyway? Jestli ano, pak věřte, že se máte na co těšit. Čekají vás žánrové i hudební disciplíny, slovní a veršovné scény, pohybové i tajemné kategorie.

Na setkání s vámi se těší

Letní Polná improshow
110Kč Doporučené vstupné

Nepřipravení z. s.

+420773123467

View Pořadatel Website

Měšťanský pivovar Polná

Viktorinova 130
Polná, 588 13 Česká republika
+ Google Mapa
777 720 820
View Místo konání Website