fbpx
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Jak na Nový rok…

31/01/2022 | 7:00 PM 9:00 PM

Dali jste si nějaké šílené předsevzetí? Máte zážitek, kdy vám nějaké předsevzetí fakt nevyšlo? Dostali jste pod stromeček nějaký zajímavý dárek? Dostali jste něco, co jste nechtěli? A co vaše zážitky ze Silvestra? Tedy, pokud si je pamatujete… To vše a mnohem více bude inspirací pro naši a tím pádem i vaši show! Poprvé v Jihlavě.

Konečně i na Vysočině se rozjíždí koncept oblíbených improvizačních show! Konečně i v Jihlavě mohou diváci zažít, jaké to je, když představení a scény vznikají bez původní přípravy, jen na základě diváckých nápadů, návrhů, indicií a témat. Přijďte vyzkoušet bystrost a pohotovost hlav improvizační skupiny Nepřipravení a prověřit, co vydrží vaše bránice.

Co byste měli vědět?

Improvizační show je tématické představení za účelem zábavy, radosti z nečekaných situací na pódiu, složené z řady improvizačních kategorií a scén. Oproti klasickému divadlu my nepřicházíme s naučenými texty, ale hrajeme podle vás a pro vás. Ale nebojte, žádnému divákovi nikdy nebude ublíženo, vy si popíjíte drink a diktujete návrhy a my se na scéně můžeme přetrhnout, a čím víc to baví vás, tím víc to baví nás.

Možná se vám líbí formáty jako je Partička nebo výtečný britský koncept Whose Line is it anyway? Jestli ano, pak věřte, že se máte na co těšit. Čekají vás žánrové i hudební disciplíny, slovní a veršovné scény, pohybové i tajemné kategorie.

Na setkání s vámi se těší

Moni Nevolová | Gábi Poláková | Jarda Fabián | Baru Krčmářová | Petra Jelínková | Martin Havel

Dobrovolný příspěvek u vchodu

Nepřipravení z. s.

+420773123467

View Pořadatel Website

Divadelní klub Horáckého divadla Jihlava

Komenského 24
Jihlava, 586 01 Česká republika
+ Google Mapa