fbpx
Načítám Akce

« Všechny Akce

Improshow: Leze na vás jaro?

21 dubna | 6:00 PM 8:00 PM

Improshow | Leze na vás jaro?

Přijďte se pobavit na nezapomenutelnou jarní improvizační show s tématem “Leze na vás jaro?” s naší skupinou Nepřipravení! Bez přípravy a na základě vašich nápadů a indicií z publika vytvoříme představení plné spontánního humoru, emocí a nečekaných zvratů.

Jaro je obdobím obnovy a proměny, a tak se můžeme společně vydat na cestu objevování nových začátků, dobrodružství a romantiky.

Pro někoho je jaro spojeno s přírodou a venkovními aktivitami – zahradničením, výlety do přírody, pikniky nebo sportovní aktivity na slunci. Pro jiné to může znamenat kulturní události, jako jsou festivaly, výstavy nebo koncerty, které oživují atmosféru po zimním útlumu. Co se na jevišti bude dít, to záleží jen na vás!

Teploty nám stoupají a nálada je optimální pro sdílení radosti a dobroty!

Pokud máte chuť na večer plný zábavy, interakce a nečekaných překvapení, přijďte se k nám připojit! Tato jarní improvizační show se koná v coworkingovém prostoru pracovna.cz v Praze na Žižkově již 21. dubna 2024 od 18:00. Jako vždy garantujeme nezapomenutelný a neopakovatelný zážitek plný smíchu a spontaneity.

Hrají:

150Kč rezervace míst předem na impro@nepripraveni.cz

Nepřipravení z. s.

+420773123467

View Pořadatel Website

Pracovna – Coworking Praha 3

Vlkova 36
Praha 3, 13000 Česká republika
+ Google Mapa
View Místo konání Website