Rubriky
Divadelní představení

Severská krimi, 9. 1. 2021 | Praha (pro COVID-19 zrušeno)

Nenechte si ujít další celovečerní improvizované divadelní představení na téma diváků. Nepřipravení uvádí poprvé na prknech legendárního divadla Horní Počernice divadelní hru, která se nikdy nedá zopakovat. Přijďte jako diváci zamíchat kartami a inspirovat náš neopakovatelný příběh.

Pátrejte, kdo je vrah, společně s hráči. Užijte si závan severského drsného prostředí, v kombinaci s komikou, která vzniká z dialogů, které nikdo dopředu nenapsal.

Ponurá, mrazivá atmosféra, temná zákoutí lidské psychiky, kriminalista, co možná miluje finskou vodku a pije jako dán, ale jeho vyšetřovací metody jsou účinné asi, jako švédské kapky. Podivné vraždy, napětí, spleť intrik, prohnilá rodinná tajemství a možná i norské svetry či nábytek z IKEA. Kdo ví.

Účinkují:

Jaroslav Fabián | Monika Nevolová | Jana Kalinová Brabcová | Michaela Puchalková | Kateřina Burešová | Gabriela Poláková | Martin Bella | Petra Jelínková za režijním pultem a další

Vstupenky

Vstupenky budou na číslované sedačky dostupné v předprodeji divadla i na Internetu. O dostupnosti prodeje vás budeme informovat po vyplnění rezervačního formuláře, který jen evokuje váš zájem o informaci e-mailem, kdy začne předprodej vstupenek v hodnotě 170,- Kč s DPH. Jako reakce vám přijde včas odkaz na divadelní pokladnu a eshop.

Dopravní spojení:

  • Z konečné metra B – Černý most autobusy č. 221, 303, 304, 323, 344, 353 do stanice Divadlo Horní Počernice, nebo č. 141 do stanice Komárovská
  • Z Masarykova nádraží směr Nymburk, do stanice Praha – Horní Počernice. Cesta trvá zhruba 18 minut + 10 minut procházkou či busem. 
  • Autem – parkování u divadla i v ulici Náchodská možné zdarma pro mimopražské či fanoušky automobilové dopravy.

Místo konání Divadlo Horní Počernice

Divadlo Horní Počernice nabízí klasickou činohru pro dospělé i děti, hostují zde profesionální soubory z celé České republiky. V programu můžete však nalézt také koncerty a filmové projekce. Kapacita divadla je 174 míst na sezení + 2 místa pro osoby na invalidním vozíku. Celé divadlo je bezbariérové. Vstupenky lze zakoupit v pokladně divadla (po – pá 16:00 – 19:00 hod. a hodinu před každým představením) nebo si je můžete v pravý čas rezervovat telefonicky či elektronicky na webových stránkách divadla. Tel.: kancelář – 281920326, pokladna – 281860174. Součástí divadla je divadelní kavárna.

Zajímavost: 1. listopadu 1975 se v divadelním sále v Horních Počernicích odehrála světová premiéra hry Václava Havla Žebrácká opera.  No a teď zde vystoupí Nepřipravení. Není to paráda?

Rezervace míst

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním uvedených údajů. Na kontaktní email zašleme více informací před představením a telefon využijeme v případě náhlých změn. Sledujte i náš Facebook kde budou aktuality zveřejněny.