fbpx
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Uzavřené kurzy aplikované improvizace s Janou

14 února Celý den

O CO SE JEDNÁ?
Aplikovaná improvizace je metoda osobního rozvoje, která prostřednictvím technik divadelní improvizace pomáhá prohlubovat pohotovost, připravenost, kreativitu, radost, hravost, spontánnost, spolupráci a mnoho dalších stránek osobnosti. Jejím hlavním cílem je rozvinout autenticitu, radost a přijetí života ve všech jeho situacích.

Yes, and…

CO JE CÍLEM UZAVŘENÝCH KURZŮ?
Ve stálém složení prostřednictvím hravých aktivit a aplikované improvizace hledáme větší jistotu v každé situaci, ve které se ocitneme. Procvičujeme schopnost napojit se na sebe, na své tělo, na své parťáky, a hledáme lehkost, hravost a pohotovost v improvizačních hrách a díky nim též ve svém životě. A i když impro není terapie, propojujeme naučené a hledáme, jak to aplikovat „tam venku“, v realitě a sami v sobě.

V aplikované improvizaci pod mým vedením jdeme více do hloubky osobních programů, způsobu myšlení a práce s emocemi, a snažíme se více odladit a pojmenovat osobní vzorce (paradigmata), které si každý neseme v sobě.

PRO KOHO JSOU KURZY URČENÉ?
Kurzy jsou pro všechny, kteří mají chuť na sobě pracovat, věnovat se seberozvoji a zároveň opouštět svojí komfortní zónu pro to, aby se víc dozvěděli o sobě i o ostatních. Vítaní jsou zkušení hráči impra i začátečníci, jelikož v impru nejsme nikdy dostatečně pokročilí.

KDY A KDE A CO ZA TO?

Po 2 úspěšných semestrech 2 čtvrtečních skupin otevíráme novou skupinu pro začínající improvizátory, a to každé LICHÉ PONDĚLÍ večer od 18 do 21:30 hodin na Praze 4 Kamýku v prostorách komunity Venia.

  • Termíny lichých čtvrtků: 3. 2. až 9. 6. každé 2 týdny OBSAZENO
  • Termíny sudých čtvrtků: 10. 2. až 16. 6. každé 2 týdny OBSAZENO
  • Termíny lichých pondělků: 14. 2. až 6. 6. každé 2 týdny – OBSAZENO

Kurz je koncipován jako 9 večerů včetně 2 možností náhradových tréninků. Těšit se můžete například na procvičování kotev Ano, a…, Chyba je OK, Zvědom svůj pocit, Statusová nebo Pronikni hlouběji.
Ve skupině bude minimálně 8-13 účastníků.

Jana Brabcová

+420777054727

Venio

Dolnojirčanská 38, 142 00 Praha 12
Praha 4 – Kamýk, Česká republika
+ Google Mapa