Rubriky
Workshopy

Improvizace pro život, 2.10. – 4.10. 2020, Květnov

Vezměte si to nejlepší ze světa improvizace, principy, které vám dokonale poslouží v životě i v práci!

Improvizace. Slovo, které vzbuzuje na jedné straně vzrušení z nového a na druhé straně lidi děsí. 

Improvizovat v základním překladu znamená “reagovat bez přípravy”, a s tím je chybně spojena obava z rizika nekvalitního výkonu, vyšší chybovosti nebo panika, že člověk nebude vědět, co dělat v dané situaci. Improvizace není ale jen o rychlé a pohotové reakci, má mnohem širší využití. Pojďte to zjistit v rámci hravého víkendu!

  • Chtěli byste se naučit reagovat beze strachu?
  • Nepanikařit, když přichází nečekané?
  • Objevit kouzlo humoru?
  • Prezentovat s odvahou a nadhledem?
  • Zbavit se svých kritických filtrů?
  • Lépe spolupracovat s druhými?
  • Lépe naslouchat a soustředit se?
  • Umět nepříjemnost proměnit ve svou výhodu?
Více informací

INFORMACE

KDY: 2.10. – 4.10. 2020
(příjezd v pátek podvečer, konec neděle do 15:00)

KDE: Květnov 53, Havlíčkův Brod, Vysočina

(ubytovaní v čtyřlůžkových pokojích, veškeré vybavení a komfort)
Maximální počet: 12 účastníků
Vaše investice: 4 100,- plus DPH (4 961,- vč DPH)

Co je v ceně:

* více než dva dny nabitého programu * plná penze * prostory a ubytování účastníků od pátku večer do neděle odpoledne

Co není v ceně: doprava účastníků na místo, alkoholické nápoje

Lektorka

MONIKA NEVOLOVÁ
Monika Nevolová, původně vzděláním psycholožka se díky kreativnímu zaměření realizovala několik let v tištěných médiích a poté v TV médiích na pozicích dramaturga, kreativního producenta a content development managera (ČT, TV NOVA), později působila jako creative director vzdělávací společnosti pro manažerské a koučovací programy. Monika je certifikovaným exekutivním a životním koučem, trenérem komunikace a improvizačních dovedností a storytellingu. Její celoživotní snahou je objevování potenciálu, používání selského rozumi, umění soustředění a empatie a podporování pocitu tvůrce v každém z nás. Ve své společnosi Umění v práci – www.umenivpraci.cz realizuje firemní workshopy, tréninky a eventy založené na praxi, hře a interaktivitě, a nejraději školí u sebe doma na zahradě.

Chybí vám ještě nějaké informace? Pište na monika@umenivpraci.cz

Rubriky
Workshopy

Improboat 2020, 10. 9. – 13. 9. 2020, Baťův kanál

10. – 13. 9. 2020 popluje na Baťově kanálu hausbót Vilma plný improvizátorů. Potkáte-li toto plavidlo, může se vám stát, že budete požádáni o inspirační slovo nebo téma a na palubě se odehraje improvizační představení. Jarda, Monika, Gába a Jelen vyráží na první improvizační plavbu. Pokud nás oslovíte s žádostí o ukázku improvizace, máte u nás lístek na další divadelní představení zdarma.

Cílem tohoto projektu je otestovat možnosti plavidel pro trénink na vodě a připravit se na sezónu 2021, kdy by již mohla být na větším plavidle otevřena letní škola improvizace na palubě IMPROBOAT NEPŘIPRAVENÍ. Pokud by vás zajímala předběžně a nezávazně účast na IMPROBOAT 2021 dejte mi vědět

ORGANIZÁTOR

Jaroslav Fabián je čerstvý čtyřicátník, otec dvou rozverných dětí, milovník vína, zodpovědný požitkář a vůdce malých plavidel, který posledních 27 let buduje profesní kariéru na poli marketingu technologických firem. Mezi klíčové úspěchy bezesporu řadí vybudování značky ESET v ČR na pozici jedničky na trhu antivirových řešení, je autorem prvního partnerského programu a portálu ESET celosvětově, motorem využití netradičních projektů pro podporu značky. V roce 2015 byl finalistou soutěže CORK – Czech Marketing Awards. Rovněž je certifikovaným Brain-based koučem využívajícím vlastní přirozené kombinace empatie a orientace na výsledek pro rozvoj členů svého týmu i vybraných přátel z řad externích klientů. Jardovy vlastní projekty můžete také sledovat na www.vimcochci.cz