Rubriky
Improshow Workshopy

Nepřipravení ve Veniu, 28. 11. 2021, Praha

Srdečně vás zveme na improvizační, hudební a stand-up show skupiny Nepřipravených ve Veniu!

Jelikož improvizace si ve Veniu již vybudovala velkou základnu fanoušků, rádi bychom pro vás sehráli 2 hodinovou show plnou improvizačních disciplín, zpěvu a kdo ví, co nás ještě napadne, doplněnou o stand-up vystoupení. Pod taktovkou vašich zadání a vylomenin vystoupí Jana, Monika, Jarda a jejich hosté.

Představení se uskuteční v prostorách Venia v neděli 28. 11. v čase 10-12 hodin.

Ale to není vše! Po obědové pauze v čase 13-18 hodin můžete využít unikátní možnosti Improvizovat jako Nepřipravení. Pod taktovkou jejich členů se můžete během pár hodin sami naučit hrát vybrané disciplíny, které jste na představení viděli! Jelikož všichni Nepřipravení jsou nejen hráči, ale též lektoři a koučové, poznejte, jak umí to, co hrají, též učit. A že kousek toho pravého performera je v každém z vás!

Cena za představení: 200,- Kč/osobu
Cena za improvizační kurz: 600,- Kč/osobu
Provází: Nepřipravení – Jana, Monika, Jarda a jejich hosté

Vstupné platné na místě, přihlášení přes tento formulář, možnost přijít pouze na představení nebo na celý den. V případě jakýchkoliv dotazů piště na jana@nepripraveni.cz

Rubriky
Workshopy

Řekni to písní, 18. 2. – 20. 2. 2022 | Květnov

Kurz, na který jste dlouho čekali, a přitom jste nevěděli,
že ho tolik potřebujete! Kurz, který je plný hudby a rytmů,
kurz show, zpěvu a improvizace zároveň!

 Zpíváte si rádi v autě, ve sprše nebo doma při vaření? Hýbe vám rytmus tělem? Skládáte si v hlavě vlastní písničky na známé i neznámé melodie? Cítíte v sobě chuť vypustit své „zvíře“ ven? Hrajete divadlo, ale do hudebních disciplín si zatím netroufáte? Zpíváte na jevišti, ale chcete to vytunit i z hlediska projevu nebo vyzkoušet improvizační hudební kategorie, které všechny dostanou?
 
Pak je tedy kurz pro vás, kurz, plný hudby, pohybu, tvoření, zábavy a zpěvu s Vláďou Kosem, Honzou Krestou a Monikou Nevolovou!
Pojďte s námi objevit svého vnitřního šoumena!

Rubriky
Workshopy

Improvizace pro život, 1. 4. – 3. 4. 2022 | Květnov

Vezměte si to nejlepší ze světa improvizace, principy, které vám dokonale poslouží v životě i v práci!

Improvizece. Slovo, které vzbuzuje na jedné straně vzrušení z nového a na druhé straně lidi děsí. Improvizovat v základním překladu znamená “reagovat bez přípravy”, a s tím je chybně spojena obava z rizika nekvalitního výkonu, vyšší chybovosti nebo panika, že člověk nebude vědět, co dělat v dané situaci. Improvizace není ale jen o rychlé a pohotové reakci, má mnohem širší využití. Pojďte to zjistit v rámci hravého víkendu!

Rubriky
Workshopy

Párty Květnov, 18. 6. 2022 | Květnov

Zažijte setkání „na boso“, na kraji lesa, pod širým nebem, s bohatým rautem, vínem či pivem. Opečujte svá původní nebo si vytvořte skvělá nová přátelství, poznejte zajímavé a pozitivně naladěné lidi. Tančete, zpívejte, veselte se!

Pořadatel: Monika Nevolová

Rubriky
Workshopy

Performance Camp, 27. 7. – 31 . 7. 2022 | Květnov

Naučte se triky stand up komiků a improvizátorů, základy performance a užijte si pocit stát na prknech, která znamenají svět. Na závěr na nich dokonce vystoupíte, když se vám bude chtít. A ono se vám chtít bude!:)

Pracujte s námi v zábavné a bezpečné atmosféře malé skupiny na svých schopnostech veřejně vystupovat, fungovat, ať je to v jakékoli podobě, která vám může být pro život užitečná. Budete každý den pracovat na jiných dovednostech, které ještě to samé odpoledne využijete ve formě výstupu pro zafixování užitečných návyků, které vám pomohou zazářit při každé obhajobě návrhů, prezentaci řešení nebo prodeji nápadu. Vyzkoušíte umělecké dílny, které postupně pilují jednotlivé dovednosti pro zaujetí publika libovolné velikosti.

Komu se bude kurz hodit:

Všem, kdo touží zazářit, ale i pro všechny, kteří se vystupování zatím trochu bojí. Budete mít možnost zkusit vystoupit ze své komfortní zóny a vyzkoušet si, jaká je vaše ideální poloha pro vystupování (ať už to berete z hlediska zábavy nebo do práce). Kurz je vhodný i pro ochotníky nebo herce, kteří chtějí objevit sílu improvizačního přístupu, nahlédnout do principů stand up comedy nebo slam poetry. Jednoduše je ale celkově kurz pro všechny, kteří hledají svou ideální polohu v umění zábavy a komunikace a jsou připraveni udělat první krok k tomu se rozvíjet. Kurz je tak vhodný i pro zástupce firem, kteří jsou odpovědni za vystupování na konferencích, důležitých poradách a podobně.

Pořadatel: Monika Nevolová / umenivpraci.cz

Rubriky
Workshopy

Improvizace pro život, 2.10. – 4.10. 2020, Květnov

Vezměte si to nejlepší ze světa improvizace, principy, které vám dokonale poslouží v životě i v práci!

Improvizace. Slovo, které vzbuzuje na jedné straně vzrušení z nového a na druhé straně lidi děsí. 

Improvizovat v základním překladu znamená “reagovat bez přípravy”, a s tím je chybně spojena obava z rizika nekvalitního výkonu, vyšší chybovosti nebo panika, že člověk nebude vědět, co dělat v dané situaci. Improvizace není ale jen o rychlé a pohotové reakci, má mnohem širší využití. Pojďte to zjistit v rámci hravého víkendu!

  • Chtěli byste se naučit reagovat beze strachu?
  • Nepanikařit, když přichází nečekané?
  • Objevit kouzlo humoru?
  • Prezentovat s odvahou a nadhledem?
  • Zbavit se svých kritických filtrů?
  • Lépe spolupracovat s druhými?
  • Lépe naslouchat a soustředit se?
  • Umět nepříjemnost proměnit ve svou výhodu?
Více informací

INFORMACE

KDY: 2.10. – 4.10. 2020
(příjezd v pátek podvečer, konec neděle do 15:00)

KDE: Květnov 53, Havlíčkův Brod, Vysočina

(ubytovaní v čtyřlůžkových pokojích, veškeré vybavení a komfort)
Maximální počet: 12 účastníků
Vaše investice: 4 100,- plus DPH (4 961,- vč DPH)

Co je v ceně:

* více než dva dny nabitého programu * plná penze * prostory a ubytování účastníků od pátku večer do neděle odpoledne

Co není v ceně: doprava účastníků na místo, alkoholické nápoje

Lektorka

MONIKA NEVOLOVÁ
Monika Nevolová, původně vzděláním psycholožka se díky kreativnímu zaměření realizovala několik let v tištěných médiích a poté v TV médiích na pozicích dramaturga, kreativního producenta a content development managera (ČT, TV NOVA), později působila jako creative director vzdělávací společnosti pro manažerské a koučovací programy. Monika je certifikovaným exekutivním a životním koučem, trenérem komunikace a improvizačních dovedností a storytellingu. Její celoživotní snahou je objevování potenciálu, používání selského rozumi, umění soustředění a empatie a podporování pocitu tvůrce v každém z nás. Ve své společnosi Umění v práci – www.umenivpraci.cz realizuje firemní workshopy, tréninky a eventy založené na praxi, hře a interaktivitě, a nejraději školí u sebe doma na zahradě.

Chybí vám ještě nějaké informace? Pište na monika@umenivpraci.cz

Rubriky
Workshopy

Improboat 2020, 10. 9. – 13. 9. 2020, Baťův kanál

10. – 13. 9. 2020 popluje na Baťově kanálu hausbót Vilma plný improvizátorů. Potkáte-li toto plavidlo, může se vám stát, že budete požádáni o inspirační slovo nebo téma a na palubě se odehraje improvizační představení. Jarda, Monika, Gába a Jelen vyráží na první improvizační plavbu. Pokud nás oslovíte s žádostí o ukázku improvizace, máte u nás lístek na další divadelní představení zdarma.

Cílem tohoto projektu je otestovat možnosti plavidel pro trénink na vodě a připravit se na sezónu 2021, kdy by již mohla být na větším plavidle otevřena letní škola improvizace na palubě IMPROBOAT NEPŘIPRAVENÍ. Pokud by vás zajímala předběžně a nezávazně účast na IMPROBOAT 2021 dejte mi vědět

ORGANIZÁTOR

Jaroslav Fabián je čerstvý čtyřicátník, otec dvou rozverných dětí, milovník vína, zodpovědný požitkář a vůdce malých plavidel, který posledních 27 let buduje profesní kariéru na poli marketingu technologických firem. Mezi klíčové úspěchy bezesporu řadí vybudování značky ESET v ČR na pozici jedničky na trhu antivirových řešení, je autorem prvního partnerského programu a portálu ESET celosvětově, motorem využití netradičních projektů pro podporu značky. V roce 2015 byl finalistou soutěže CORK – Czech Marketing Awards. Rovněž je certifikovaným Brain-based koučem využívajícím vlastní přirozené kombinace empatie a orientace na výsledek pro rozvoj členů svého týmu i vybraných přátel z řad externích klientů. Jardovy vlastní projekty můžete také sledovat na www.vimcochci.cz