Na zakázku

Improvizační vystoupení na míru

Odehrajeme živé vystoupení na míru, které bude významně ovlivněno přímo na místě, na přání diváků. Obvykle vystupujeme v pásmu několika kategorií a žádáme diváky o spolupráci, inspiraci a zapojení.

V případě, že byste chtěli obdobnou improshow uspořádat “na klíč” pro vaší událost, dejte nám vědět.

Pro koho a kde rádi hrajeme?

  • Pro oživení vašich firemních večírků.
  • Jako program na netradiční oslavu narozenin, výročí jednotlivce nebo firmy.
  • Zábava pro firemní či partnerská setkání, apod.

Improvizační skupina NEPŘIPRAVENÍ s programem dojede ve smluvený termín na místo vaší akce po celé ČR, s potřebným vybavením (ozvučovací technikou, kostýmy, připraveným hudebním doprovodem). Vše dohodou.

Moderování akcí

Nabízíme moderování akcí na klíč (možné doplnit prvky improvizovaného vystoupení s respektem k atmosféře celého setkání), ať už jde o konferenci nebo podnikatelská setkání. Pokud poptáváte moderování akce, jsme připraveni se s vámi sejít a vše domluvit na základě vašich preferencí. impro@nepripraveni.cz

Improvizační teambuilding

Firemní teambuilding nemusí být jen soutěž, která mnohdy rozděluje. Připravíme vám teambuilding, který  postupně odbourá bloky v komunikaci a vytvoří prostředí týmového bezpečí. Odvezete si nejen zážitky, ale i principy fungování v týmu do budoucna.

Pro jaké účely je improvizační teambuilding určen?

  • Využít skrytý potenciál zaměstnanců.
  • Objevit v sobě hravé a kreativní jedince.
  • Procvičit umění komunikace a naladění týmu.
  • Chcete-li vidět představení, jehož budete sami aktivní součástí.

Díky podpoře menších skupin tandemem lektorů je dosaženo efektu “Vaše firma se baví sama”. Záleží jen na přání, které vyladíme při osobní schůzce, zda se během dne budou vaši zaměstnanci bavit formou kolektivních her, večer si jen opečou buřta nebo shlédnou zábavné pásmo story tellingových vystoupení, improvizační show od trénovaných hráčů nebo budou chtít být sami jeho součástí.

Výhodou je, že s programem dojedeme ve smluvený termín na místo vaší akce i s potřebným vybavením (ozvučovací technika, kostýmy, připravený hudební doprovod). V případě požadavku zajistíme vhodné místo konání dle požadavků zadavatele na klíč. Máme možnost zajistit i vlastní prostory s ubytovací kapacitou 15 osob na Vysočině (sauna, bazének, ohniště, gril, divadelní pódium v malebné zahradě….

V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat