Rubriky
Improshow

Charitativní večer umění milování

Speciální improshow pro přátelé tantrické školy milování. Děkujeme za vřelé přijetí a milou oslavu.

Rubriky
Improshow

Halloween improshow

Ambix bar v Praze přivítal menší skupinu věrných fanoušků na strašidelnou tématickou improvizační show v duchu halloweenských postav a témat od diváků.

Rubriky
Improshow

Improshow Na Květnici 08/2019

V září 2019 jsme pro velký úspěch první akce zorganizovali na přání šéfa restaurace Na Květnici druhé vystoupení skupiny Nepřipravení a tentokrát ve složení Monika, Jarda, Baru a Tomáš.

Rubriky
Improshow

Improshow Na Květnici 07/2019

Největší pražská zahrádka s dokonalou obsluhou nám poskytla zázemí pro historicky největší improshow s cca 450 sedícími diváky popíjejících čerstvě načepované osvěžující pivko. Ozvučení nutné, kontakt omezený, ale zábava na pódiu i tak proběhla. Poprvé ve složení Jarda, Monika, Jana, Baru a Zu.

Rubriky
Improshow

Festival Květnov Tobě

Pozvání na Vysočinu nelze odmítnout a naše vystoupení na festiválku Květnov Tobě bylo pro nás zážitkem, na který se nezapomíná. V tandemu Monika, Jarda, Jana a Zu nám to šlo, jako po másle. 🙂

Rubriky
Improshow

Narozeninová párty

Děkujeme za pozvání do kouzelného a čarovného mlýna, kde jsme si střihli improvizační show na přání diváků s tím, že se zapojili i příbuzní a někteří z pódia poté nechtěli za žánou cenu odejít. 🙂

Rubriky
Improshow

Květnov párty

Firemní setkání společnosti Umění v práci při příležitosti oslav léta a dobré nálady bylo okořeněno notnou dávkou improvizačního divadla a mnoha skleničkami výborného vína. Děkujeme za pozvání.